O Pizzérii v Trnave

Pizzéria Pizza Exxpres sa nachádza v blízkosti železničnej stanice a Fakultnej nemocnice Trnava. Pizza je najchutnejšia, keď je pečená na dreve v klasickej murovanej peci a práve takú Vám pripravíme v našej pizzérii. Či sa rozhodnete navštíviť našu útulnú, štýlovo zariadenú pizzériu s bezbariérovým prístupom, alebo si necháte pizzu doviezť našou donáškovou službou, vždy pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami a jedlo Vám pripravíme za prijateľné ceny.

Denné menu v pizzérii

Ponúkame Vám široký sortiment jedál, 30 druhov pizze a bohatú ponuku nápojov. Počas celého týždňa si môžete objednať denné menu, vybrať si môžete zo štyroch druhov jedál a jednej pizze. Denné menu podávame v čase od 10:00-14:00 hod.

Ponuka gastronomických služieb - oslavy

Poskytujeme širokú paletu gastronomických služieb: raňajky, obedy, večere, oslavy výročí, rodinné oslavy, pracovné stretnutia, firemné a smútočné posedenia.

Kapacita a vybavenie pizzérie

Pizzéria má kapacitu cca 75 osôb, salónik je pre 25 osôb. Bistro Pizza Exxpres je čisto nefajčiarsky podnik, čím sa chceme priblížiť celoeurópskemu trendu a spokojnosti väčšine našich zákazníkov. Samozrejmosťou je Wifi Free internet zdarma a možnosť platby všetkými stravnými lístkami.
Prajeme Vám dobrú chuť a príjemné posedenie.

    pizzéria Pizza Exxpres v Trnave